23_01_14_Salon_Esence_Sokolovska_Koprivnice_Zizka_SP_04
Salon Esence
Ošetření a omlazení pleti,ruční i přístrojové procedury, léčba akné, líčení, masáže
slide
Salon Esence
Zdraví a krása ruku v ruce
KRÁSA ZAČÍNÁ VE CHVÍLI, KDY SE ROZHODNEŠ BÝT SAMA SEBOU...
6fdd1c969c1be49fc9b296b3a6f6190502b36b1c-img
Salon Esence
Pracujeme s moderní kosmeceutikou LARENS,
orientovanou na boj proti stárnutí a kožních
dermatologických problémů.
Slide
Salon Esence
Vyzkoušejte nejmodernější obličejové ošetření budoucnosti Oxy geneo přizpůsobené vaší pleti
NOVINKA - nyní za akční cenu !!!
Slide
Salon Esence
darujte jedinečné momenty
previous arrow
next arrow

PDT / LED OMEGA

Účinky: bělení skvrn – anti akné – proti vráskám – anti-age – tenčení pokožky – optimalizace kožního mazu – léčba popálenin (po chem. peelingu, od slunce)- omlazení a rozjasnění pleti.
LED paprsky, známé též jako studené, laserové světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti, mnohem vyšší, než dostupná kosmetika. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům: maska nevyzařuje škodlivé ultrafialové ani infračervené záření.

 

Za použití „gene“ biologické vlnové délky, která je absorbována mitochondriemi a tím dochází ke zvýšení enzymatických reakcí, tudíž se zvyšuje celkově buněčná aktivita, buněčný metabolismus, zvyšuje se fagocytóza u leukocytů, dochází k blokaci tvorby nadměrného množství melaninu – redukce nežádoucích pigmentů. LED světlo také odstraňuje nechtěné bakterie a působí desinfekčně, proto je vynikajícím „lékem“ na akné.

ČERVENÉ SVĚTLO 630 nm

  • zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, podporuje bělení pigmetových skvrn, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové uvolnění

MODRÉ SVĚTLO 470 nm

  • působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné.

ZELENÉ SVĚLO 525 nm

  • dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Doporučuje se použití na pleť s ucpanými póry nebo zanícenými pupínky. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť.

ŽLUTÉ SVĚTLO 580 nm

  • napomáhá výměně kyslíku v buňkách, doplňuje buněčnou energii, odstraňuje přebytečný pigment, podporuje správnou funkci lymfy, redukuje i hluboké vrásky, zarudnutí, podporuje buněčnou imunitu. Zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá “buněčnému dýchání”, podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Často se využívá při depigmentačních ošetřeních.
WordPress cookie plugin od Real Cookie Banneru