23_01_14_Salon_Esence_Sokolovska_Koprivnice_Zizka_SP_04
Salon Esence
Ošetření a omlazení pleti,ruční i přístrojové procedury, léčba akné, líčení, masáže
slide
Salon Esence
Zdraví a krása ruku v ruce
KRÁSA ZAČÍNÁ VE CHVÍLI, KDY SE ROZHODNEŠ BÝT SAMA SEBOU...
6fdd1c969c1be49fc9b296b3a6f6190502b36b1c-img
Salon Esence
Pracujeme s moderní kosmeceutikou LARENS,
orientovanou na boj proti stárnutí a kožních
dermatologických problémů.
Slide
Salon Esence
Vyzkoušejte nejmodernější obličejové ošetření budoucnosti Oxy geneo přizpůsobené vaší pleti
NOVINKA - nyní za akční cenu !!!
Slide
Salon Esence
darujte jedinečné momenty
previous arrow
next arrow

NOVINKA ošetření oxy geneo

Z čeho se ošetření GeneO+ skládá?

Přístroj GeneO+ využívá až 6 různých působení na pokožku: exfoliaci, infuzi, okysličení, radiofrekvenci, ultrazvuk a masáž. Kombinace těchto efektů násobí účinek ošetření a umožňuje vidět výsledky ihned po prvním ošetření.

Jak každá etapa GeneO+ působí na pokožku?

 • Exfoliace – připravuje pokožku na ošetření, uvolňuje ucpané póry, působí jako jemný peeling čištění pleti uv špachtlí
 • Radiofrekvence – napínání a zpevnění pokožky pomocí vysokofrekvenčního záření.
 • Ultrazvuk – dodává účinné látky do buněk, zvýšuje mikrocirkulaci krve a lymfy.
 • OxyGeneo – spojuje v sobě hloubkové čištění a okysličování pokožky pomocí oxy tablety.

Výsledek – hladší, pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury a okamžitě viditelný dlouhodobý účinek

Vodík je nejmenší a nejlehčí prvek v přírodě s velkou silou pro estetické využití. Díky své nízké hmotnosti dokáže proniknout hluboko do struktur pokožky až na buněčnou úroveň. Hlavním účinkem aktivního vodíku je selektivní neutralizace volných kyslíkových radikálů, což zpomaluje proces stárnutí pleti.

neOH+ má velkou variabilitu aplikačních hlavic

 • hydrafaciální hlavice pro vodíkový CityPeel a aplikaci aktivních roztoků PS-1, PS-2 a PS-3
 • automatická ultrazvuková špachtle
 • silný nefokusovaný ultrazvuk pro lipofilní i hydrofilní látky
 • silná MultiPolar radiofrekvence
 • nano-sprej pro aktivní séra
 • cold-hammer hlavice pro uzavření pleti na závěr všech estetických ošetření
 • oxy techniky

Vodíkový neOH+ City Peel

Každodenním vlivem života ve městě je nepříznivé působení tohoto prostředí plného chemických škodlivých látek na Vaši pleť. Pokud připočteme i ultrafialové záření, stres a kouření, dostáváme všechny hlavní důvody vzniku tzv. volných kyslíkových radikálů v pleti, které pleť a její kolagenní vlákna poškozují a rapidně zrychlující její stárnutí. Paradoxně síla, která umožňuje volným radikálům buňky poškodit jim také dává schopnost rychle se vázat na další vhodné prvky. Jen je třeba je dodat. Ale jaké prvky? A jak?Základní a nejrozšířenější sloučenina života, jak jej známe, je voda obsahující vodík a kyslík. Škodlivé volné radikály kyslíku mají v pleti nestabilní strukturu, která jim dodává energii k poškozování buněk pleti, na druhou stranu se díky stejné energii mohou snadno spojit s jinými molekulami. Neobvyklé vlastnosti dodatečné molekuly aktivního vodíku spočívají v tom, že po zavedení do pleti se tyto molekuly spojí s nejreaktivnějšími a nejškodlivějšími volnými kyslíkovými radikály. V důsledku té nejběžnější chemické reakce v přírodě se volné kyslíkové radikály přeměňují na molekuly vody a všechny škodlivé vlivy v pleti jsou neutralizovány!Tak jednoduchá je tato patentovaná myšlenka neOH+.Vodík tak inhibuje škodlivé účinky volných radikálů, což vede k zastavení procesů stárnutí pokožky na buněčné úrovni a eliminaci všech škodlivých vlivů, kterým je pleť v 21.století běžně vystavena.
Přístroj neOH+ je kromě pěti dalších aplikačních hlavic, které jsou základem estetické péče, vybaven i hydrogen generátorem pro přípravu aktivního roztoku a jeho bezprostřední aplikaci do pleti vysokotlakým hydrafaciálním CityPeel ošetřením. Výsledkem ošetření je nejen výše uvedená detoxikace od volných radikálů, ale i hluboké vyčištění pleti a pravidelnou aplikací i její velkolepé omlazení.  Až sem posunula tato revoluční aplikace CityPeel současnou top úroveň estetické péče.CityPeel je nejméně invazivní čištění pleti, bezpečné, bezbolestné, při reakci radikálů vzniká nejbezpečnější sloučeniny – voda. Provádění ošetření nepředchází žádná příprava, kromě odstranění make-upu.

Kontraindikace rakovina, onkologická péče, kardiostimulátor, první 3 měsíce těhotenství, horečnaté stavy a výplně botox nebo kyselonou hyaluronovou (lze až po 3-4 týdnech využít tété oxy terapie).

OXY geneo terapie

Oxygeneo terapie je moderním typem ošetření založeném na tzv. Bohrově efektu využívajícím sofistikovanou interakci oxidu uhličitého a kyslíku v pleti. Vyznačuje trojitým efektem: exfoliace + přirozené okysličení + infuze účinných látek do hlubokých vrstev.
Účinné aktivní látky oxygeneo terapie jsou soustředěny v kapslích a aktivních gelech a sérech. Součástí každého ošetření je sada kapsle oxypod + aktivní gel + aktivní sérum
Aplikovaný gel je aktivován šumivými kapslemi, které z něj vytvářejí aktivní pěnu s vysokou koncentrací CO2 mikrobublinek. CO2 plyn velmi snadno proniká do naší pleti, což je jev známý již od dob římských lázní nebo později v parciální karboxyterapii, a snižuje její pH. Snížené pH tělo vyrovnává preferenčním přísunem vysokých dávek okysličené krve do oblasti aplikace, díky kterému se celá ošetřená oblast významně okysličí   ( nejvyšší fyzikálně známé a dosažitelné prokysličení  ).
V pleti tak vznikne po dobu cca 15 minut tz. kyslíkové okno, díky kterému se zrychlí její metabolismus a účinněji se absorbují látky obsažené jak v kapsli oxyppod, tak také v aplikovaném gelu. Výsledkem je sofistikované „napuštění“ pleti potřebnými látkami ve vysoké koncentraci s dalekosáhlým, dlouhodobým a viditelným efektem. Celé ošetření je navíc velmi relaxační a příjemné…
WordPress cookie plugin od Real Cookie Banneru