23_01_14_Salon_Esence_Sokolovska_Koprivnice_Zizka_SP_04
Salon Esence
Ošetření a omlazení pleti,ruční i přístrojové procedury, léčba akné, líčení, masáže
slide
Salon Esence
Zdraví a krása ruku v ruce
KRÁSA ZAČÍNÁ VE CHVÍLI, KDY SE ROZHODNEŠ BÝT SAMA SEBOU...
6fdd1c969c1be49fc9b296b3a6f6190502b36b1c-img
Salon Esence
Pracujeme s moderní kosmeceutikou LARENS,
orientovanou na boj proti stárnutí a kožních
dermatologických problémů.
Slide
Salon Esence
Vyzkoušejte nejmodernější obličejové ošetření budoucnosti Oxy geneo přizpůsobené vaší pleti
NOVINKA - nyní za akční cenu !!!
Slide
Salon Esence
darujte jedinečné momenty
previous arrow
next arrow

Larens

Pracujeme s moderní kosmeceutikou LARENS, orientovanou na boj proti stárnutí a kožních dermatologických problémů.

 

Kromě potvrzených  výborných účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika Larens zameřená na problematickou pleť se sklonem k alergiím, ekzémům, akné.  Dokonale se osvědčily i při odstraňování jizev a pigmentových skvrn. Umí jít do hloubky pleti, až na buněčnou úroveň. Biopeptidy obsažené v kosmeceutikách Larens slouží k přenosu aktivních složek do hlubších vrstev kůže a obnovují poškozené buňky. Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření. Kosmetika Larens je tzv. revoluce bez skalpelu.


Kosmeceutika spolupracují s dermatologickými centry, lékaři, vědci a získávají spoustu ocenění ve farmakologickém průmyslu.

 

Zakladní složkou kosmeceutik je:

  • Liposomal Biopeptide Complex
  • Biologicky aktivní bomba přírodních oligopeptidů a polypeptidů.
  • Nutrivi voda,jako nostitel aktivnich latek.
  • A bioaktivni kolagen.

Procedury, které fungují

 

Co stojí za mimořádnými účinky a efekty, které lze pocítit ihned po ošetření preparáty Larens Professional? Jsou to určitě, na trhu výjimečné, kompozice receptur připravovaných v laboratořích WellU. Složení formulí jednotlivých výrobků na Vás udělá dojem. Mezi různorodými použitými aktivními složkami
důležité místo zaujímají složky s výjimečnými vlastnostmi v oblasti péče o pleť, se zvláštním důrazem na účinky anti-aging.

 

Snažíme se, aby ingredience používané v Larens Professional měly nejvyšší kvalitu, jejich koncentrace byly vysoké (ale také optimální) a propojení složek synergické, aby se vzájemně podporovaly, a naopak nevylučovaly své účinky.

 

V nových, vylepšených produktech řady Larens Professional najdeme pouze přírodní konzervační látky, které nejen plní svou funkci: tj. chrání produkt před
působením mikroorganismů, ale také zlepšují vstřebávání aktivních látek a hydratují pokožku. Tyto látky nevykazují toxicitu, nezpůsobují alergické reakce, jsou zcela bezpečné a čistě přírodní. Na základě průběžně měnících se předpisů, a také ve snaze být na trhu o krok dopředu, jsme se rozhodli zaměřit se na bezpečné vonné směsi, které neobsahují alergenní látky.

 

Důležité je také to, že preparáty vydrží dlouho, protože aplikovat stačí malé množství, a umožňují značnou flexibilitu při komponování vlastních autorských procedur, také s použitím přístrojů.

WordPress cookie plugin od Real Cookie Banneru