Palmare mesoceuticalab - salon

Zdraví a krása ruku v ruce
Salon Esence
Make-up
Make-up
Přejít na obsah

Palmare mesoceuticalab

Přístroje
Mesoceuticalab Palmare
Pracuje třemi aktivními principy stimulace :
elektroporace
bipolární radiofrekvence
LED světla.
Zařízení je určeno pro selektivní neinvazivní mezoterapii na zvýšení průniku aktivních látek po předchozím ošetření microneedlingem.
Při ošetření obličeje radiofrekvencí se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, redukci tukové tkáně v obličeji – modelaci obličeje a také k redukci podbradku!
Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.  Klinická studie prokázala zpevnění o 35% a zkrácení ochablých kolageních vláken o 22% již po prvním ošetření.
Indikace:
zvýšení výsledného efektu po microneedlingovém ošetření obličeje s anti-age efektem,s liftingovým efektem,výplňovým efektem pomocí aplikované kyseliny hyaluronové,s protivráskovým efektem pomocí séra botox simile,s hydratačním efektem ,s vyživujícím efektem,s regulací tvorby mazotoku.
Kontraindikace:
gravidita a kojení,patologické procesy na kůži – opary,vitiligo,krepancerozy či znaménka nejasné etiologie,kardiostimulátor,infekční onemocnění,erytémy,trombozy,čerstvé stavy po úrazech,léčba steroidními hormony,biologická léčba a chemoterapie,kovové předměty v těle v ošetřované oblasti
Doporučení:
v kombinaci  s mezoterapií dermo perem docílíte lepších výsledků
Radiofrekvenci lze přidat jako nadstandardní ošetření k běžné kosmetické péči
Radiofrekvenci lze provést samostatně
délka ošetření obličeje je 20 minut
délka ošetření těla 45 minut
                       
gabriela.pustejovska@centrum.cz  tel. 732104518  IČO 87226804
přijímáme platební karty
Provozní doba
po-čtv 9h-17h na objednávku kosmetické ošetření 732104518
pátek vyhrazen na masáže  
kontakt Lucie Žárská Dis. 777619544
PROSTOR PRO VAŠE DOTAZYNávrat na obsah