Přístrojová kosmetika - Salon Esence

Salon Esence
Zdraví a krása ruku v ruce
Salon Esence
Přejít na obsah

Přístrojová kosmetika

Nabídka

Přístrojové ošetření

Ultrazvuková špachtle - kavitační peeling
-regeneruje  hrubou a zrohovatělou pokožku
- odstraňuje přebytečný kožní maz z pórů
- Odstraňuje černé tečky, bakterie či akné
- Zlepšuje krevní oběh v pokožce
- Pleť  rozjasňuje a čistí

Ozonizér
 
Ozonizace je moderní metoda, která slouží nejen k regeneračnímu, ale i k léčebnému působení na pleť.
Ozon a aktivní kyslík likvidují zánětlivé procesy v kůži. Likvidují také stafylokoky, jedním ze skutečných původců akné. Příznivé účinky ozonizace vedou k optimálnímu prokrvení kůže, zvýšení látkové výměny a výraznému zlepšení při vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků. V konečném celkovém efektu dochází k protizánětlivému působení, zvýšené odolnosti pórů pleti před usazováním nečistot, ale i k příznivé stimulaci elastických struktur kůže.
 
Výhodou ozonizace je její výrazný a brzy viditelný efekt. Ozon a atomární kyslík zlikvidují velmi radikálně všechny negativní mikroby, tedy i stafylokoky, které akné způsobují. Malý statický náboj, odpuzuje nečistoty, čímž brání ucpávání pórů. Ozonizace je metoda, která mimo jiné pomáhá i proti padání vlasů či působí při léčbě lomivosti nehtů.Jemně urychluje prokrvení a průtok tkáňového moku. Tím zvyšuje přísun živin, což vede nejen k regeneraci pokožky, ale také vlasů, nehtů apod.
Při použití ozonizace působí ozon ve vnitřních strukturách kůže a ne pouze na povrchu. Díky této metodě se účinné a výživné látky z kosmetického přípravku dostanou hluboko do kůže, což umožňuje dosáhnout nesrovnatelně vyššího efektu, než při klasickém povrchovém používání většiny z nich.
Také u rozšířených cévek (venektázií) je prokrvení velmi důležité . Využitím průtoku okolních cév, se nápor krve na rozšířené žilky sníží. Ty se pak následně zužují a stávají se podstatně méně výrazné.
  
Literatura a zdroje
     
  • http://www.ncbi.nlm.nih.gov/
 
 
Ultrasonic

Je to nejmodernější přístroj na hlubokého vstřebávání aktivních látek do kůže (sér,ampulí a masek). Díky tomu následuje zprůchodnění nových cest pro zavádění aktivních látek bez použití jehel. Energie, která vzniká ultrazvukem, proniká skrz tkáně i svaly a tak přispívá k aktivování buněčné blány. Tyto vlny se využívají k zákrokům na tváři a těle.Zařízení využívá fyzický jev, který se vyskytuje v buněčných blánách a v rohové vrstvě kůže, a který je vyvolán cílenými elektrickými impulsy.
Účinky na obličej:
lifting, regeneraci pleti, hydrataci pleti, ošetření pleti po soláriu, ošetření hyperpigmentace, akné a jizev po akné, mimických vrásek,rozšířených pórů, mastné a hrubé pleti.
 Výhody:
 
-          sníží melanin a tím vybělí pokožku
 
-          vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladiství vzhled
 
-          zlepší krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus
 
-          dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu
 
-          urychlí vstřebávání výživy


PEN microneedling automatica - pero pro mezoterapii

Výrobce: René D´essay
Automatické vibrační pero je určeno pro jehličkovou mezoterapii pomocí vysokofrekvenčních vpichů. Cílem je vpravení účinných kosmetických látek či sér do pleti, vyvolání zvýšené syntézy kolagenu a elastinu s cílem omlazení pleti, sjednocení barevného odstínu kůže, řešení kosmetických problémů - jizvy, strie, akné.
 
indikace:
posílení tvorby kolagenu a elastinu,sjednocení barevného odstínu kůže,zpevnění a zesílení kůže,omlazení a vypnutí kůže,posílení hydratace a výživy kůže,ošetření nezánětlivého akné,řešení hyperpigmentací,rozšířené cévkya metličky,vitamínová terapie
 
kontraindikace:
horečnatá onemocnění,aktivní forma akné,autoimunitní onemocnění,prudké sluneční záření,saunování,parní lázeň,těhotenství,kojení
 
Doporučení:
je vhodné absolvovat intenzivní kúru každý měsíc (aspoň 5 ošetření) vyjma letních měsíců
 

 

Obličejová radiofrekvence mesoceuticalab Palmare

 
Pracuje třemi aktivními principy stimulace :
 
elektroporace
 
bipolární radiofrekvence
 
LED světla.
 
Zařízení je určeno pro selektivní neinvazivní mezoterapii na zvýšení průniku aktivních látek po předchozím ošetření microneedlingem.
 
Při ošetření obličeje radiofrekvencí se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, redukci tukové tkáně v obličeji – modelaci obličeje a také k redukci podbradku!
 
Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází  ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.  Klinická studie prokázala zpevnění o 35% a zkrácení ochablých kolageních vláken o 22% již po prvním ošetření.
 
Indikace:
zvýšení výsledného efektu po microneedlingovém ošetření obličeje s anti-age efektem,s liftingovým efektem,výplňovým efektem pomocí aplikované kyseliny hyaluronové,s protivráskovým efektem pomocí séra botox simile,s hydratačním efektem ,s vyživujícím efektem,s regulací tvorby mazotoku.

 
IONIZOVATELNÁ SÉRA
ANTI‑AGING
Sérum pro růst fibroblastů. Pro všechny typy pleti – stárnoucí,  ochablá, suchá, dehydrovaná (Ozonidy, kyselina hyaluronová, kyselina  alfa‑lipová, retinol, polysacharidy, kyselina glykolová, lyzin, prolin,  cearamidy).
LIFTING EFEKT
Sérum s viditelným vypínacím efektem. Pro všechny typy  pleti – obnovuje elasticitu a kvalitu, zvláště účinný pro pleť  vykazující známky stárnutí, slouží jako koktejl pro okamžitou krásu  (Dmae, extrakt z nannochloropsis oculata, přirozený hydratační faktor,  glycerin, lyzin, komplex ovocných kyselin)
SEBO – REGULAČNÍ SÉRUM
Reguluje mazotoky a tvorbu komedonů. Pro mastnější a nečistou  pleť – reguluje tvorbu mazu a upravuje keratolytickou vrstvu kůže,  hojení kožních defektů, zajišťuje kvalitní hydrataci (Kyselina  azelainová, karnitin, extrakt z lopuchu, retinol, vitamin E, C).
NUTRI – ACTIVE
Hloubková výživa pleti. Pro všechny typy pleti s potřebou hloubkové  výživy, navrací rovnost pleti a celkovou kvalitu (Valin, leucin,  izoleucin, lyzin, přirozený hydratační faktor, komplex ovocných  kyselin).
HYDRA – ACTIVE
Hloubková hydratace pro všechny typy pleti – hloubkově hydratuje,  zjemňuje a regeneruje (Polysacharidy, kyselina glutamanová, kyselina  alfa‑lipová, retinol, vitamin E, aramidy)
FILLER – EFEKT
Vyplnění výrazových linií (pro všechny typy pleti) – výrazně  hydratuje a zjemňuje, podporuje celistvost pleti a řeší povadlé kontury  (Polysacharidy, rostlinný hyaluronát, kolostrum, aramidy, kyselina  hyaluronová, kyselina glutamanová, komplex ovocných kyselin, hedvábné  proteiny).
NO – CONTRACT
Botox efekt proti vráskám (pro všechny typy pleti) – uvolňuje  obličejové vrásky, přirozená relaxace svalů a kůže, obnova biochemického  mechanismu kůže a pleť se stává jemná a pružná (Hexapeptid 3, magnesium  sulfát, adenosin).
BREAST – FIRMING poprsí
Specifické sérum pro zpevnění poprsí. Pro zlepšení kvality kůže  na prsou, zpevnění prsního obalu, fytohormony ze sóji doplňují hladinu  estrogenů v těle, pleť je vypnutá, svěží a hladká (sójové izoflavony,  aminokyseliny ze sóji, discorea villosa, glicyn, přirozený hydratační  faktror, komplex ovocných kyselin)
  
Kontraindikace:
gravidita a kojení,patologické procesy na kůži – opary,vitiligo,krepancerozy či znaménka nejasné etiologie,kardiostimulátor,infekční onemocnění,erytémy,trombozy,čerstvé stavy po úrazech,léčba steroidními hormony,biologická léčba a chemoterapie,kovové předměty v těle v ošetřované oblasti
 
Doporučení:
V kombinaci  s mezoterapií dermo perem docílíte lepších výsledků
 
Radiofrekvenci lze přidat jako nadstandardní ošetření k běžné kosmetické péči
 
Radiofrekvenci lze provést samostatně
 
délka ošetření obličeje je 20 minut ,dekolt 15minut,délka ošetření těla 45 minut
 
 
                                                 Galvanická žehlička obličejová

Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

Žehlička velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě) a je natolik chytrá, že si i sama identifikuje typ pleti, podle kterého si sama nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže. Následně se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy. Ani akné, ekzém, lupenka nebo velmi vrásčitá pokožka není překážkou v žehlení, ba naopak.
Jestliže je žena starší třiceti let, dochází dokonce kromě hloubkového čištění ještě ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova.

Jak probíhá samotný zákrok

Před samotným žehlením je na obličej nanesen gel, který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením. Doba, za kterou je pleť důkladně vyčištěna se udává okolo 28 dní, může se však mírně lišit podle věku ženy. Jedno sezení trvá zhruba půl hodinu. Ošetření je samozřejmě bezbolestné a již po jednom použití jsou viditelné očekávatelné výsledky. Po prvním sezení následuje další žehlení za 4 až 5 týdnů.
Po skončení žehlící procedury je třeba na obličej nanést ještě ošetřující gel. Jestliže je galvanická žehlička používána pravidelně, její účinky se stále násobí.
Výhodou tohoto druhu pleťového čištění je také to, že na rozdíl od jiných čistících metod není po absolvování obličej červený ani nijak citlivý, proto je možno se nalíčit ihned po aplikaci a není třeba se bát, že by tak byl obličej zvláště zatěžován. Ženy si velmi chválí krásně hebkou pleť po zákroku a často tak nemusejí ani použít make-up.

Pro koho je galvanická žehlička určena

Žehlení je určeno zejména pro ženy, ale i muže, kteří se potřebují zbavit neestetických vrásek v oblasti krku a obličeje a kromě redukce vrásek také velmi dobře působí na svaly v těchto partiích, čímž se obličej a krk výrazně zeštíhluje. Kromě toho je velmi vhodná pro osoby, které trpí akné, nebo jim po akné zůstaly na obličeji nežádoucí jizvičky a všemožné červené flíčky a jiné barevné nerovnosti. Také se vyžehlením lze zbavit kruhů pod očima.

Galvanickou žehličku lze použít i v případech, že trpíte lupenkou, nebo různými ekzémy a jinými kožními problémy a je vhodná jak pro starší osoby, tak i osoby velmi mladé a to s jakýmkoli typem pleti.


 
 
 
MORE INFO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Phasellus a sagittis massa.
Fusce rhoncus tortor non aliquet sodales. Sed vulputate tincidunt elit, sed tempus mi pellentesque vel. Praesent vitae ultrices tortor, ac rhoncus leo. Suspendisse tincidunt tellus. Proin nec facilisis tellus. Sed volutpat diam nec mi tincidunt, eget euismod risus aliquet.
MORE INFO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Phasellus a sagittis massa.
Fusce rhoncus tortor non aliquet sodales. Sed vulputate tincidunt elit, sed tempus mi pellentesque vel. Praesent vitae ultrices tortor, ac rhoncus leo. Suspendisse tincidunt tellus. Proin nec facilisis tellus. Sed volutpat diam nec mi tincidunt, eget euismod risus aliquet.
+00 012 345 678 / +00 012 345 678 (fax)
gabriela.pustejovska@centrum.cz  tel. 732104518  IČO 87226804
+420 732 104 518
Provozní doba pondělí- čtvrtek dle objednaných klientů pátek,sobota zavřeno výjezdy mimo salon(svatby,školení apod.)
Návrat na obsah