Přístroje - salon

Zdraví a krása ruku v ruce
Salon Esence
Make-up
Make-up
Přejít na obsah

Přístroje

PDT / LED OMEGA
 

 
 
Účinky: bělení skvrn – anti akné – proti vráskám – anti-age – tenčení pokožky – optimalizace kožního mazu – léčba popálenin (po chem. peelingu, od slunce)- omlazení a rozjasnění pleti
 
 
LED paprsky, známé též jako studené, laserové světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti, mnohem vyšší, než dostupná kosmetika. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům: maska nevyzařuje škodlivé ultrafialové ani infračervené záření.
 
Za použití „gene“ biologické vlnové délky, která je absorbována mitochondriemi a tím dochází ke zvýšení enzymatických reakcí, tudíž se zvyšuje celkově buněčná aktivita, buněčný metabolismus, zvyšuje se fagocytóza u leukocytů, dochází k blokaci tvorby nadměrného množství melaninu – redukce nežádoucích pigmentů. LED světlo také odstraňuje nechtěné bakterie a působí desinfekčně, proto je vynikajícím „lékem“ na akné.
 
ČERVENÉ SVĚTLO 630 nm
 
   
 • zlepšuje      cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, podporuje bělení      pigmetových skvrn, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po      úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné      pomáhá na „unavený“ obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové      uvolnění
 
MODRÉ SVĚTLO 470 nm
 
   
 • působí      antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce –      ideální pro léčbu akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku.      Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po      akné.
 
ZELENÉ SVĚLO 525 nm
 
   
 • dokáže      vyvážit poměr pigmentu v pokožce, redukuje drobné vrásky, vyživuje      stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu      metabolismu. Doporučuje se použití na pleť s ucpanými póry nebo zanícenými      pupínky. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť.
 
ŽLUTÉ SVĚTLO 580 nm
 
   
 • působí      speciálně ve vlnové délce 580 nm, napomáhá výměně kyslíku v buňkách,      doplňuje buněčnou energii, odtraňuje přebytečný pigment, podporuje      správnou funkci lymfy, redukuje i hluboké vrásky, zarudnutí, podporuje      buněčnou imunitu.

Ozon
(racionální chemický název trikyslík) je alotropní  modifikace kyslíku. Za normálních podmínek je to reaktivní plyn modré barvy a charakteristického zápachu s mimořádně silnými oxidačními účinky.
 
Využívá se v medicíně například pro léčbu akné – je jedno z nejčastějších onemocnění kůže a nejčastější kožní onemocnění v pubertě.  Akné vzniká v důsledku uzavření vývodů mazových žláz, což způsobí jejich zanícení. Stagnace sekretu mazových žláz má za následek jejich poškození a vznik hlubokého zánětu, po kterém zůstávají jizvy. Stav zhoršuje také přítomnost roztočů, kvasinek a bakterií. Dále k léčbě atopického ekzému a dalších kožních defektů. Při aplikaci dochází k místnímu vytváření ozonu přímo uvnitř kůže.
 
Ozonizace je moderní metoda, která slouží nejen k regeneračnímu, ale i k léčebnému působení na pleť.
 
Máte představu, jak funguje ozonizace?                                                                               
 
Je mylná představa domnívat se, že tato metoda znamená jakési foukání ozonu na kůži, jako při ondulaci vlasů teplým vzduchem. Ozon se tímto způsobem do kůže dopravit nedá. Ve skutečnosti je princip účinnosti ozonizéru zcela jiný.
 
Požadovaného efektu je dosaženo za pomoci působení vysokofrekvenčních střídavých výbojů, při kterém dochází  k přeměně dvojmocného kyslíku, ten je přítomen v pleti, na aktivní trojmocný kyslík.
Ozon a aktivní kyslík likvidují zánětlivé procesy v kůži. Likvidují také stafylokoky, jedním ze skutečných původců akné. Příznivé účinky ozonizace vedou k optimálnímu prokrvení kůže, zvýšení látkové výměny a výraznému zlepšení při vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků. V konečném celkovém efektu dochází k protizánětlivému působení, zvýšené odolnosti pórů pleti před usazováním nečistot, ale i k příznivé stimulaci elastických struktur kůže.
 
Výhodou ozonizace je její výrazný a brzy viditelný efekt. Ozon a atomární kyslík zlikvidují velmi radikálně všechny negativní mikroby, tedy i stafylokoky, které akné způsobují. Malý statický náboj, odpuzuje nečistoty, čímž brání ucpávání pórů. Ozonizace je metoda, která mimo jiné pomáhá i proti padání vlasů či působí při léčbě lomivosti nehtů.Jemně urychluje prokrvení a průtok tkáňového moku. Tím zvyšuje přísun živin, což vede nejen k regeneraci pokožky, ale také vlasů, nehtů apod.
Při použití ozonizace působí ozon ve vnitřních strukturách kůže a ne pouze na povrchu. Díky této metodě se účinné a výživné látky z kosmetického přípravku dostanou hluboko do kůže, což umožňuje dosáhnout nesrovnatelně vyššího efektu, než při klasickém povrchovém používání většiny z nich.
Také u rozšířených cévek (venektázií) je prokrvení velmi důležité . Využitím průtoku okolních cév, se nápor krve na rozšířené žilky sníží. Ty se pak následně zužují a stávají se podstatně méně výrazné.
 
Ozonizace tedy brání zánětům pokožky a výrazně zvyšuje její odolnost. Používání tohoto přístroje je označováno jako neinvazivní, při jeho užívání nedochází k bolesti, poranění či zarudnutí, používání je bezbolestné. Tyto efekty vedou ke zdravější kůži a snížení léčebné doby.
 
 
Literatura a zdroje
 
   
 • Milena Jirásková: Acne      vulgaris – stále aktuální téma, Remedia, roč.2003, čís.5, s.313
 •  
 • Jaroslav Kadrnožka: Energie      a Globální oteplování, Země v proměnách při opatřování energie, BEN      2006, ISBN 80-214-2919-4
 •  
 • Donella Meadows: Překročení      mezí, Argo 1992, ISBN 80-85794-83-7
 •  
 • http://www.ncbi.nlm.nih.gov/


 
Ultrasonic  
 
        Je to nejmodernější přístroj na hlubokého vstřebávání aktivních látek do kůže (sér,ampulí a masek). Díky tomu následuje zprůchodnění nových cest pro zavádění aktivních látek bez použití jehel. Energie, která vzniká ultrazvukem, proniká skrz tkáně i svaly a tak přispívá k aktivování buněčné blány. Tyto vlny se využívají k zákrokům na tváři a těle.Zařízení využívá fyzický jev, který se vyskytuje v buněčných blánách a v rohové vrstvě kůže, a který je vyvolán cílenými elektrickými impulsy.
 
Účinky na obličej:
lifting, regeneraci pleti, hydrataci pleti, ošetření pleti po soláriu, ošetření hyperpigmentace, akné a jizev po akné, mimických vrásek,rozšířených pórů, mastné a hrubé pleti.
 
Výhody:
 
-          sníží melanin a tím vybělí pokožku
 
-          vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladiství vzhled
 
-          zlepší krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus
 
-          dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu
 
-          urychlí vstřebávání výživy

PEN microneedling automatica - pero pro mezoterapii
 
Výrobce: René D´essay
 
Automatické vibrační pero je určeno pro jehličkovou mezoterapii pomocí vysokofrekvenčních vpichů. Cílem je vpravení účinných kosmetických látek či sér do pleti, vyvolání zvýšené syntézy kolagenu a elastinu s cílem omlazení pleti, sjednocení barevného odstínu kůže, řešení kosmetických problémů - jizvy, strie, akné.
 
indikace:
 
posílení tvorby kolagenu a elastinu,sjednocení barevného odstínu kůže,zpevnění a zesílení kůže,omlazení a vypnutí kůže,posílení hydratace a výživy kůže,ošetření nezánětlivého akné,řešení hyper pigmentací,rozšířené cévky a metličky,vitamínová terapie.
 
kontraindikace:
 
                                                    horečnatá onemocnění,aktivní forma akné,autoimunitní onemocnění,prudké sluneční záření,saunování,parní lázeň,těhotenství,kojení
 
Doporučení:
 
je vhodné absolvovat intenzivní kúru každý měsíc (aspoň 3-6 ošetření) vyjma letních měsíců
Obličejová radiofrekvence mesoceuticalab Palmare  
 
Pracuje třemi aktivními principy stimulace :
 
elektroporace
radiofrekvence
 
LED světla.
 
Zařízení je určeno pro selektivní neinvazivní mezoterapii na zvýšení průniku aktivních látek po předchozím ošetření microneedlingem.
 
Při ošetření obličeje radiofrekvencí se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, redukci tukové tkáně v obličeji – modelaci obličeje a také k redukci podbradku!
 
Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.  Klinická studie prokázala zpevnění o 35% a zkrácení ochablých kolageních vláken o 22% již po prvním ošetření.
 
Indikace:
 
zvýšení výsledného efektu po microneedlingovém ošetření obličeje s anti-age efektem,s liftingovým efektem,výplňovým efektem pomocí aplikované kyseliny hyaluronové,s protivráskovým efektem pomocí séra botox simile,s hydratačním efektem ,s vyživujícím efektem,s regulací tvorby mazotoku.
 
 
Kontraindikace:
 
gravidita a kojení,patologické procesy na kůži – opary,vitiligo,krepancerozy či znaménka nejasné etiologie,kardiostimulátor,infekční onemocnění,erytémy,trombozy,čerstvé stavy po úrazech,léčba steroidními hormony,biologická léčba a chemoterapie,kovové předměty v těle v ošetřované oblasti
 
Doporučení:
 
v kombinaci  s mezoterapií dermo perem docílíte lepších výsledků
 
Radiofrekvenci lze přidat jako nadstandardní ošetření k běžné kosmetické péči
 
Radiofrekvenci lze provést samostatně

Galvanická žehlička obličejová

Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.


Žehlička velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě) a je natolik chytrá, že si i sama identifikuje typ pleti, podle kterého si sama nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže. Následně se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy. Ani akné, ekzém, lupenka nebo velmi vrásčitá pokožka není překážkou v žehlení, ba naopak.
 Jestliže je žena starší třiceti let, dochází dokonce kromě hloubkového čištění ještě ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova.

Jak probíhá samotný zákrok

Před samotným žehlením je na obličej nanesen gel, který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením. Doba, za kterou je pleť důkladně vyčištěna se udává okolo 28 dní, může se však mírně lišit podle věku ženy. Jedno sezení trvá zhruba půl hodinu. Ošetření je samozřejmě bezbolestné a již po jednom použití jsou viditelné očekávatelné výsledky. Po prvním sezení následuje další žehlení za 4 až 5 týdnů.
Po skončení žehlící procedury je třeba na obličej nanést ještě ošetřující gel. Jestliže je galvanická žehlička používána pravidelně, její účinky se stále násobí.
Výhodou tohoto druhu pleťového čištění je také to, že na rozdíl od jiných čistících metod není po absolvování obličej červený ani nijak citlivý, proto je možno se nalíčit ihned po aplikaci a není třeba se bát, že by tak byl obličej zvláště zatěžován. Ženy si velmi chválí krásně hebkou pleť po zákroku a často tak nemusejí ani použít make-up.

Pro koho je galvanická žehlička určena

Žehlení je určeno zejména pro ženy, ale i muže, kteří se potřebují zbavit neestetických vrásek v oblasti krku a obličeje a kromě redukce vrásek také velmi dobře působí na svaly v těchto partiích, čímž se obličej a krk výrazně zeštíhluje. Kromě toho je velmi vhodná pro osoby, které trpí akné, nebo jim po akné zůstaly na obličeji nežádoucí jizvičky a všemožné červené flíčky a jiné barevné nerovnosti. Také se vyžehlením lze zbavit kruhů pod očima.

Galvanickou žehličku lze použít i v případech, že trpíte lupenkou, nebo různými ekzémy a jinými kožními problémy a je vhodná jak pro starší osoby, tak i osoby velmi mladé a to s jakýmkoli typem pleti.


 
BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE
Výkonná, hřejivá bipolární radiofrekvence pro ošetření obličeje.
Pro dokonalý lifting, stimulaci kolagenu a pro zapracování aktivních látek.

 
gabriela.pustejovska@centrum.cz  tel. 732104518  IČO 87226804
přijímáme platební karty
Provozní doba
po-čtv 9h-18h na objednávku kosmetické ošetření 732104518
pátek vyhrazen na masáže  
kontakt Lucie Žárská Dis. 777619544
PROSTOR PRO VAŠE DOTAZYNávrat na obsah